česky deutsch english

Jsme součástí mezinárodní aliance!

28.06.2017

A co to znamená pro Vás? 

Pokud jste KANDIDÁT můžete přes nás důvěryhodně získat pracovní místo ve více jak 18 zemí na celém světě jako např. v Brazílii, Německu, Švýcarsku, Francii nebo Spojených Arabských Emirátech. Aliance se neustále rozrůstá. A to i pokud zrovna nebudeme mít vypsané Vámi požadované volné místo. Prostě nám jen zašlete svůj životopis a požadavek na zemi a profesi a my vše ostatní zařídíme. V každém okamžiku náborového procesu budete v kontaktu s kompetentním partnerem, který Vás provede na Vaší cestě za získáním nového místa. Vysoké standardy aliance FMA, které chtějí a plní všichni partneři této sítě Vám zajistí hladký průběh od prvního kontaktu s námi až po nástup do nového zaměstnání v zahraničí.

 

Koukněte na http://futuremanageralliance.com/job-offers/ pro aktuální pracovní nabídky!

 

Pro naše KLIENTY zprostředkováváme kandidáty z jakékoli partnerské země aliance. Využijete to v případě, že potřebujete talenty např. se specifickými kompetenčními a nebo jazykovými znalostmi. Nebo jednoduše v případech, kdy v ČR se Vám takových uchazečů nedostává. 

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám vše rádi představíme.

Jaké státy jsou součástí aliance: Italy, Germany, Ukraine, Switzerland, UK, Brazil, Argentina, Spain, Portugal, Netherlands, Iran, Jordan, United Arab Emirates, Saudi Arabia, Czech Republic, France, Mexico, USA.

Konkrétní města: Milan, Stuttgart, Duesseldorf, Buenos Aires, Rio de Janeiro, Campo Grande, São Paulo, Barcelona, Kiev, London, Lausanne, Zurich, Genève, Haarlem, Lisboa, Tehran, Amman, Dubai, Riyadh, Ústí nad Labem, Paris, Strasbourg, Mexico City, Guadalajara, Monterrey, San Francisco, New York.

Více info naleznete na www.futuremanageralliance.com

 

autor: jirkaTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace