česky deutsch english
reference
kontakt

MY v PersComu věříme, že se firma může stát skvělou pouze tím, že zaměstnává skvělé lidi

Nezbytným krokem pro rozvoj firmy je nábor vhodných zaměstnanců. A MY jsme hrdí, že jsme jeho součástí. Vždyť je to tak jednoduché! Hledáme pro Vás nejlepší z nejlepších. Rádi přijímáme nové výzvy a překonáváme úskalí a frustrace, které mohou přijít při náboru zaměstnanců. Víme, že čas jsou peníze. A proto s klidem zadejte tento náročný úkol nám.


Recruitment
Potřebujete přístup ke správným talentům? MY v PersComu jsme Vaši velvyslanci na trhu práce. Tak jako absorbujeme znalosti o Vašem podnikání a potřebách, investujeme spolu s Vámi do vize a kultury Vaší organizace skrze námi zprostředkovanými profesionály.

Temporary Help
MY v PersComu věříme, že všichni klienti si zaslouží výjimečné a flexibilní služby a to už od prvního emailu nebo telefonátu. Máme proto dopředu prověřené a osvědčené pracovníky, kteří jsou schopni začít vykonávat práci pro Vaší společnost téměř okamžitě. Tak zaručujeme efektivitu poskytovaného agenturního zaměstnávání. Ale hlavně…Veškeré administrativní a legislativní náležitosti s tím spojené přebíráme MY! Zůstaňte bez starostí, naši zaměstnanci budou pracovat pro Váš rozvoj.

International recruitment
Zajistíme Vám kandidáty všech profesí z různých koutů světa. Postaráme se o legislativní a administrativní kroky. Potřebujete rodilé mluvčí s portugalštinou do zákaznického centra? Nebo IT experty s plynulou angličtinou a zároveň španělštinou? Chybí Vám snad lékaři a sestry? Pokud jste ochotni zaměstnat cizince (EU i třetí země), určitě Vám pomůžeme! Kvalitní pracovníky můžete mít jednodušeji, než jste si doposud mysleli.


PersCom doporučují...
Kontaktujte nás
Petra Vejvodová
Company director
tel +420 731 414 119
mail vejvodova@perscom.cz linkedin
qr code


Kancelář Děčín
PersCom s.r.o.
Ústecká 1945/10
405 02 Děčín 5
Česká Republika
tel +420 731 414 119
play   pause